TJ Sokol

Rozpis fotbalových zápasů - pdfjaro 2024

Tělovýchovná jednota Sokol

image008Tělovýchovná jednota SOKOL byla založena v roce 1956, kdy měla 21 členů. V současné době jich má 226 z Radostína nad Oslavou a okolí. V rámci Sportu pro všechny v Radostíně probíhá zdravotní cvičení žen (pilátes). Dalšími sporty jsou rekreační volejbal žen, sálová kopaná mužů, košíková mužů a oddíl tenisu (Radostín má dva tenisové kurty).  Oddíl kopané v Radostíně funguje od roku 1969 a je největší svým počtem členů. V současné době má v soutěžích 7 mužstev (3 v krajské a 4 v okresní soutěži) a mimo to pořádá i přátelské zápasy.IMG_1987

tjsokol-hokejDalšími sportovními aktivitami v Radostíně je například zimní bruslení na ledě (nad požární nádrží městys proto zajistil osvětlení)nebo lyžování na běžkách (několik nadšenců totiž už před čtyřmi roky obešlo sponzory a dokázalo sebrat dost peněz na zakoupení sněžného skútru, kterým jsou nyní projížděny krásné běžecké trasy v širokém okolí Radostína).

TJ Sokol mimo to pořádá akce pro veřejnost. V tomto roce to je: Velikonoční turnaj ve stolním tenise pro děti do 15 let, Turnaj sponzorů (dříve Memoriál pana Pelikána a Procházky) a Tenisový turnaj mužů ve čtyřhrách.

 

Nahoru